سبدگردان

معرفی خدمات سبدگردانی

افراد زیادی علاقه مند به سرمایه گذاری در بورس هستند اما به دلیل اینکه از تخصص کافی برخوردار نیستند و یا زمان کافی برای انجام معامله و مطالعه اخبار و اطلاعات مربوطه را ندارند از منافع و سودهای این بازار بهره مند نمی شوند. آگاه برای این افراد دو پیشنهاد دارد:

روش اول

برای افرادی مناسب تر است که سرمایه آنها کمتر از 100 میلیون تومان است و به سرمایه گذاری با رعایت اصول حرفه ای و داشتن ضمانت نقدشوندگی تمایل بیشتری دارند. آگاه صندوق های زیادی تحت مدیریت دارد که برای اطلاعات بیشتر در این خصوص و شرایط و ویژگی هر یک از صندوق ها می توانید اینجا کلیک کنید. ( لینک به قسمت صندوق ها )

روش دوم

برای افرادی که سرمایه میلیون تومان دارند و تمایل دارند معاملات و سرمایه گذاری برای آنها بر اساس ویژگی های شخصی اختصاصی و متناسب با ویژگی های آنها از لحاظ ریسک پذیری و یا ریسک گریزی صورت گیرد مناسب است در این روش مشاورین و کارشناسان واحد سبدگردانی آگاه ، در یک جلسه حضوری پس از بررسی شاخصه های مالی مشتریان و ویژگی های رفتاری و شخصیتی سرمایه گذار از نظر ریسک پذیری اعم از حقیقی و حقوقی ، بعد از انعقاد قرارداد سبدگردانی و اخذ کد مربوطه به خرید و مدیریت سبد سهام مشتری اقدام می کنند. آورده مشتری می تواند به صورت پول نقد یا سهم و یا سبد سهام باشد. کارگزاری آگاه از رزومه ی عملکردی درخشانی در ارائه خدمات سبدگردانی برای مشتریان حقیقی و حقوقی بر خوردار است که نشست های حضوری و اختصاصی قابل ارائه به مشتریان محترم می باشد. در خدمات سبدگردانی عمدتا بر اساس مفروضات قرارداد که می تواند در شرایط مختلف بعضا متفاوت باشد، کارمزد تیم سبدگردان به صورت درصدی از سود مازاد برسود متعارف بانکی تعریف می شود.

سبدگردانی مشتریان خرد و اشخاص حقیقی

این خدمت برای افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در بورس دارند اما به دلیل مشغله کاری و یا عدم بهره مندی از تخصص کافی امکان مدیریت صحیح سرمایه خود در بازار بورس را ندارند مناسب است. این سرویس برای افرادی توصیه می شود که سرمایه بیش از 200 میلیون تومان در اختیار دارند و تمایل دارند معاملات و سرمایه گذاری برای آنها بر اساس ویژگی های شخصی اختصاصی و متناسب با ویژگی های آنها از لحاظ ریسک پذیری و یا ریسک گریزی صورت گیرد.

آشنایی با سبدگردانی

فرایند استفاده از این خدمت در کارگزاری آگاه به صورت زیر است :

سبدگردانی سازمان ها و اشخاص حقوقی

برخی سازمان ها در بازار سرمایه فعالیت چشمگیر و فعالانه ای دارند و توانسته اند طی چند سال اخیر با سرمایه گذاری صحیح در سهام شرکت های مختلف، بازده خیره کننده ای را برای شرکت خود به ارمغان آورند. برخی شرکت های فعال در بازار سرمایه را شرکت های سرمایه گذرای تشکیل می دهند اما بهره مندی از فرصت های بازار سرمایه محدود به این دسته شرکت ها نیست. مواردی زیادی از شرکت های تولیدی و یا با زمینه فعالیت غیر مرتبط را می توان نام برد که منافع قابل توجهی از سرمایه گذاری به موقع در بازار سرمایه کسب نموده اند . برخی سازمان ها برای سرمایه گذاری در بازار سرمایه ملاحظاتی دارند که نیاز به بکارگیری روش های غیر مستقیم یا تکنیک های دیگر است.

فرایند استفاده از این خدمت در کارگزاری آگاه به صورت زیر است :

لطفا گوشی را به حالت Portrait تغییر دهید