واحد آموزش کارگزاری آگاه:

واحد آموزش کارگزاری آگاه از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه آموزش به مشتریان و دانش پذیران در زمینه آشنایی با بورس و روشهای مختلف سرمایه گذاری در آن آغاز کرده است. تا به امروز واحد آموزش کارگزاری بیش از 300 دوره متفاوت و بیش از 100 همایش در شهرهای مختلف کشور عزیزمان اجرا کرده که از این نظر جزو رکورداران آموزش بورس در کشور می باشد. همچنین بیش از 10000 دانش پذیر به واسطه این کلاس ها با بورس آشنا شده اند و هم اکنون با دانش و تخصص بیشتر در جمع سرمایه گذاران بازار سرمایه قرار دارند.

این واحد تا به امروز در زمینه دوره های مختلف آموزش بورسی به خدمت رسانی مشغول بوده است و دوره های متفاوتی از جمله آشنایی با بازار سرمایه، تحلیل تکنیکال و بنیادی مقدماتی و پیشرفته، تحلیل الیوت و گن، دوره های تمدید گواهینامه و همایشهای متفاوت آشنایی با سرمایه گذاری و شناخت اصول و قوانین بازار سرمایه و بازار آتی سکه را به صورت مرتب و برنامه ریزی شده برگزار می نماید.

مطالب آموزش بورسی و لیست دوره های در حال برگزاری واحد آموزش کارگزاری آگاه را می توانید از کانال آموزش ما دنبال نمایید. کانال تلگرامی واحد آموزش : AmoozeshBourse

موافقت اصولی برگزاری دوره های آموزشی

لزوم آموزش در حوزه بازار سرمایه از دیرباز مورد توجه كارگزاری آگاه بوده است و در سال 1391 با كسب مجوز "موافقت اصولی برگزاری دوره های آموزشی" از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، فعالیت جدی در این حوزه را با همكاری تعدادی از دانش آموختگان و اساتید با تجربه آغاز كرده است.

آموزش کارگزاری آگاه

تمدید مجوز آموزش کارگزاری آگاه توسط سازمان تا سال 1395