موجودی شما
برای خرید ملک کافی است!

با هر مبلغی در بازار املاک، سرمایه‌گذاری کنید

با هر مبلغی در بازار املاک، سرمایه‌گذاری کنید

صندوق املاک و مستغلات آگاه چیست؟

بازار املاک همواره روشی مطمئن و سودآور برای سرمایه‌گذاری بوده است. اما در حال حاضر، خرید خانه به سرمایه چند میلیاردی نیاز دارد که از توان بسیاری از افراد خارج است. با صندوق xxyy آگاه، با هر مبلغی می‌توانید در بازار املاک و مستغلات، سرمایه‌گذاری کنید.

xxyy، یک نوع صندوق سرمایه‌گذاری قابل‌معامله در بورس (ETF) است و این فرصت را فراهم کرده تا با هر میزان سرمایه (حداقل 100 هزار تومان) و بدون درگیر شدن در فرایندهای معاملاتی (استعلام شهرداری و ثبت و…) و نگهداری ملک، بتوانید در بازار سودآور املاک، سرمایه‌گذاری کنید.

اگر به دنبال سرمایه‌گذاری مطمئن و بلندمدت با بازدهی مطلوب و ریسک پایین هستید صندوق املاک آگاه، انتخاب مناسبی برای شماست.

پذیره‌نویسی صندوق املاک آگاه با نماد «INDEX» از تاریخ 12 تا 22 بهمن‌ از طریق سامانه‌های معاملاتی آنلاین کارگزاری‌ها انجام می‌شود.

صندوق املاک xxyy چگونه کار می‌کند؟

در مرحله پذیره‌نویسی، واحدهای صندوق xxyy توسط سرمایه‌گذاران خریداری می‌شود. بعد از اتمام پذیره‌نویسی، مدیریت صندوق به کمک تیمی حرفه‌ای و باتجربه از کارشناسان املاک، بهترین ملک‌ها را شناسایی و خریداری می‌کند. املاک خریداری‌شده می‌توانند کاربری‌‌هایی مثل مسکونی، تجاری، اداری و… داشته باشند.

بعد از بازگشایی صندوق، نماد xxyy در تابلو بورس قابل‌مشاهده است و تغییرات قیمت واحدهای صندوق، روند رشد و بازدهی سرمایه‌ شما را نشان می‌دهد. ارزش واحدهای صندوق، متناسب با رشد قیمت مسکن، افزایش پیدا می‌کند و شما به نسبت تعداد واحدهایی که خریداری کرده‌اید از سود صندوق، منتفع می‌شوید.

تمامی اطلاعات مربوط به پذیره‌نویسی، بازگشایی و عملکرد صندوق املاک، از طریق کانال‌های رسمی آگاه، در اختیار سرمایه‌گذاران محترم قرار داده می‌شود (عضویت در کانال اختصاصی صندوق xxyy).

مزایای صندوق املاک و مستغلات xxyy آگاه

سرمایه‌گذاری در ملک حتی با 100 هزار تومان

سرمایه‌گذاری در ملک حتی با 100 هزار تومان

حداقل سرمایه لازم برای خرید واحدهای صندوق xxyy آگاه، 100 هزار تومان است و شما با هر بودجه‌ای، فرصت سرمایه‌گذاری و سودآوری در بازار املاک را خواهید داشت.

خرید و فروش آنلاین و در لحظه

خرید و فروش آنلاین و در لحظه

صندوق املاک xxyy جزو صندوق‌های قابل معامله در بازار (ETF) است و از طریق سامانه‌های معاملاتی آنلاین، به راحتی می‌توانید واحدهای صندوق را خرید و فروش کنید.

عملکردی بهتر از بازار املاک

عملکردی بهتر از بازار املاک

مدیریت حرفه‌ای و شناسایی بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری، منجر به عملکرد بهتر این صندوق نسبت به خرید مستقیم ملک می‌شود.

سرمایه‌گذاری راحت و بی‌دردسر

سرمایه‌گذاری راحت و بی‌دردسر

بدون درگیر شدن در فرایندهای معاملاتی (استعلام شهرداری و ثبت و…) و نگهداری ملک، می‌توانید در بازار املاک و مستغلات، سرمایه‌گذاری کنید.

شفافیت و قانونمندی

شفافیت و قانونمندی

صندوق xxyy آگاه، تحت نظارت سازمان بورس فعالیت می‌کند و اطلاعات مربوط به املاک خریداری‌ شده و تغییرات جدید را با سرمایه‌گذاران صندوق به اشتراک می‌گذارد.

تنوع‌بخشی به سبد سرمایه‌گذاری

تنوع‌بخشی به سبد سرمایه‌گذاری

صندوق xxyy آگاه، امکان تنوع‌بخشی به پرتفوی و مدیریت ریسک را برای فعالان بازار سرمایه فراهم می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این صندوق، فایل راهنمای صندوق xxyy را دانلود کنید.

مشاوره سرمایه‌گذاری

با تکمیل این فرم، می‌توانید مشاوره اختصاصی رایگان دریافت کنید.

اطلاعات شما نزد کارگزاری آگاه محفوظ است.

محاسبه بازدهی سرمایه‌ در بازار املاک

با انتخاب مبلغ سرمایه‌گذاری، بازدهی سرمایه خود در بازار املاک را در بازه‌های زمانی مختلف مشاهده کنید.

مبلغ سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری
میلیون تومان
بازه زمانی سرمایه‌گذاری
نتیجه سرمایه‌گذاری
0 میلیون تومان

مراحل شرکت در پذیره‌نویسی صندوق xxyy

 دریافت کد بورسی

دریافت کد بورسی

برای شرکت در پذیره‌نویسی، قبل از هر چیز نیازمند کد بورسی هستید. اگر تا امروز کد بورسی دریافت نکرده‌اید، می‌توانید از طریق آگاه اکسپرس به آدرس ex.agah.com به صورت رایگان کد بورسی کارگزاری آگاه را دریافت کنید.

ورود به سامانه معاملاتی

ورود به سامانه معاملاتی

بعد از دریافت کد بورسی، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود که در فرایند ثبت‌نام دریافت کرده‌اید، وارد سامانه معاملاتی آگاه به آدرس online.agah.com شوید.

جستجوی نماد xxyy در سامانه معاملاتی

جستجوی نماد xxyy در سامانه معاملاتی

در زمان برگزاری پذیره‌نویسی، کافی است در سامانه معاملاتی خود، xxyy را در قسمت جست‌وجو تایپ کنید تا نماد مورد نظر در لیست نمادهای موجود نمایش داده شود. با انتخاب نماد xxyy و ثبت سفارش خرید می‌توانید در پذیره‌نویسی صندوق xxyy آگاه شرکت کنید.

برای آشنایی با جزئیات نحوه خرید و فروش در سامانه معاملاتی آگاه، این مطلب را مطالعه کنید.

این سرمایه‌گذاری، مطمئن است!

گروه آگاه از سال 1384 با تاسیس کارگزاری آگاه وارد بازار سرمایه شد و در حال حاضر بیش از 100 شعبه در سراسر کشور دارد. تاسیس و مدیریت موفق 17 صندوق سرمایه‌گذاری و 220000 میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت، پشتوانه مطمئنی برای عملکرد و مدیریت حرفه‌‌ای صندوق xxyy محسوب می‌شود.

سوالات متداول