بسته‌های اعتباری

اعتبار معاملاتی از ابزارهای محبوب سرمایه‌گذارن بورس به شمار می‌رود. کارگزاری آگاه در این زمینه خدمات مختلفی را در اختیار کاربران بازار سرمایه قرار می‌دهد که از آن جمله می‌توان به بسته‌های اعتباری متنوع اشاره کرد. برای دریافت این بسته‌های اعتباری، باید به وب سایت بآشگاه مشتریان آگاه به نشانی Bashgah.com مراجعه کنید و با توجه به سطح خود در بآشگاه، اعتبار 2 الی 100 میلیون تومانی از ما دریافت کنید. مدت تسویه اعتبارهای دریافتی هم از سه تا دوازده ماه است!

نحوه دریافت اعتبار معاملاتی از آگاه

وام قرض‌الحسنه

شکل دیگری از اعتبار معاملاتی که آگاه به مشتریان خود پرداخت می‌کند، وام‌های قرض‌الحسنه است. شما می‌توانید معادل 50 تا 70 درصد مانده حساب معاملاتی‌تان از آگاه وام قرض الحسنه دریافت و این مبلغ را طی 3 تا 12 ماه تسویه کنید.

مشاوره‌ سرمایه‌گذاری

از دیگر خدمات ما در کارگزاری آگاه، مشاوره به سرمایه‌گذارانی است که می‌خواهند حضوری موفق‌تر را در بورس تجربه کنند. آگاه این خدمات را در قالب شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه (همفکران) در اختیار فعالان بازار سرمایه قرار می‌دهد. از جمله خدمات این شرکت، می‌توان به مشاوره آنلاین سرمایه‌گذاری در زمینه اوراق بهادار و بازارهای جهانی از طریق سایت همفکران و بتاسهم و مشاوره اختصاصی مدیریت دارایی اشاره کرد.

شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری آوای آگاه (همفکران) 

آموزش بورس

یکی از مهمترین خدمات کارگزاری آگاه به مشتریان بازار سرمایه، برگزاری دوره‌ها و همایش‌های متنوع بورسی با محوریت موضوعات مختلف این بازار در قالب مدرسه بورس آگاه است. واحد آموزش گروه مالی آگاه از سال 1391 فعالیت خود را در بازار سرمایه کشور آغاز کرده است و از آن زمان تاکنون با برگزاری بیش از 6700 دوره آموزشی، فعالان بازار سرمایه را در مسیر ورود به این بازار و تحقق رویاهایشان از سرمایه‌گذاری همراهی کرده است.  

مدرسه بورس آگاه 

بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

بسیاری از خدماتی که ذکر شد به علاوه تخفیف‌های متعدد، بخشی از چیزی است که در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه انتظار شما را می‌کشد. در ادامه به بعضی از مهم‌ترین خدمات بآشگاه اشاره می‌کنیم:

  • تخفیف نقدی کارمزد در معاملات روزانه سهام
  • دریافت بسته‌های اعتباری از کارگزاری
  • دریافت وام قرض‌الحسنه برای انجام معاملات سهام
  • تخفیف در خرید بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی
  • تخفیف در خرید بسته‌های آموزشی
  • آشنایی و ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی کارگزاری آگاه
  • آشنایی بیشتر با بازار سرمایه از طریق بآشگاه بلاگ

 

 بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه 

خدمات پشتیبانی

هر ساعت از شبانه روز و هر روزی از هفته که درباره خدمات آگاه و استفاده از محصولات این کارگزاری سوال داشته باشید، می‌توانید به صورت تلفنی و آنلاین از خدمات پشتیانی 24 ساعته آگاه بهره‌مند شوید. پل ارتباطی ما با مشتریان‌مان در بازار سرمایه که در حاضر با 139 نفر نیرو در کنار تیم پاسخگویی تلفنی، تیم‌های مختلفی مانند تیم پاسخگویی متنی (ایمیل و تیکت)، کنترل کیفیت، تولید محتوا، پاسخگویی صندوق و ... را نیز در خود جای داده است.